“ما همیشه از کاروزانی که با ذهنی باز، آماده آموختن تجربیات جدید و گسترش افق های ذهنی و ارتقای تخصص خود پیش از ورود به بازار کار هستند استقبال می کنیم”

مجموعه حکمت آفرین نوین پارسیان

ما که هستیم

این وب سایت نمایاننده فعالیت های گروه بین المللی نوین پارسیان در عرصه دوره های کارآموزی، زبان، کار و سفر و سایر دوره های ارتقای آموزشی و حرفه ای می باشد که حاوی آخرین فرصت های موجود و قابل استفاده برای متقاضیان ایرانی در اقصی نقاط جهان در حوزه های فوق الذکر و متعاقبا معرفی خدمات پشتیبانی نوین پارسیان در این حوزه می باشد.

گروه بین المللی نوین پارسیان در زمره معتبرترین و حرفه ای ترین موسسات بین المللی در زمینه برگزاری دوره های آموزشی (منتج به مدرک و گواهینامه)، دوره های آموزشی شرکتی و سازمانی، مشاوره آموزشی به دانشجویان و موسسات آموزشی، طراحی و ترویج راهکارهای آموزش الکترونیک/ از راه دور (E-Learning)، برگزاری همایش ها، سمینارها و کارگاه های آموزشی با حضور سخنرانان مدعو بین المللی، اعزام دانشجو و اخذ بورس تحصیلی و فراهم آوردن فرصت تحصیل در برترین دانشگاه ها، کالج ها و موسسات آموزش عالی، برگزاری دوره های مشترک آموزش زبان عمومی و تخصصی (با همکاری دانشگاه ها و موسسات آموزشی همکار در بافت بین الملل)، برگزاری دوره های مشترک با همکاری موسسات آموزش و دانشگاه های همکار در کشورهای هدف، برگزاری و ترویج دوره های کارآموزی سفارشی و مطابق با نیازهای متقاضیان و سازمان ها، کار+ تحصیل، تدریس + تحصیل، کار+ سفر و … می باشد.

 

۲۴۶
دوره کارآموزی و آموزشی
۱۰۸
موسسه همکار خارجی
۱۴۲۶
کاربر متقاضی
۱۹
کشور جهان

چه کار می کنیم

این گروه در طی دوران فعالیت خود و در نتیجه تعاملات گسترده با کمپانی های معتبر و همچنین کاریابی های شاخص بین المللی دریافته است که یکی از دلایل عدم رقابت پذیری نیروهای متخصص ایرانی جهت اشتغال در کمپانی های معتبر بین المللی، عدم آشنایی آنان با اصول و کارکردهای حرفه ای رایج در سطح بین الملل و همچنین تجربه کار در شرکت های معتبر و شناخته شده بین المللی می باشد که با وجود کیفیت و برتری تحصیلات و استعدادهای فردی کارجویان ایرانی، موجب از دست رفتن فرصت های اشتغال شایسته آنان می گردد. همچنین، حتی جهت یافتن فرصت های اشتغال مناسب در داخل کشور نیز، متقاضیان نیازمند تجربه کاری می باشند که صد البته در صورت بهره مندی از یک تجربه حرفه ای در سطح بین الملل، رزومه حرفه ای آنان دارای ارزشی افزوده می گردد و شانس اشتغال مناسب آنان چند برابر می گردد که از طریق دوره های کارآموزی و سایر دوره های ارتقای آموزشی و حرفه ای بین المللی و با صرف هزینه ای اندک می توان به این مهم دست یافت.

وب سایت حاضر کوششی برای معرفی فرصت های کارآموزی، آموزش فنی حرفه ای و سایر برنامه های کوتاه مدت و میان مدت با اهداف آموزشی و حرفه ای در اقصی نقاط جهان و شرایط و ضوابط استفاده از آنها به گونه ای شایسته برای متقاضیان و علاقمندان به بهره گیری از این فرصت ها می باشد .

شرکت های همکار

logo200

NOOOA

هلدینگ بین المللی نوین پارسیان
نوین پارسیان یک مجموعه هلدینگ بین المللی می باشد که در حوزه های متنوع و گسترده ای فعالت می کند و با سالهای سابقه فعالیت و همکاری با شرکت های و مجموعه های بزرگ در سرتاسر دنیا، دارای تجارب بسیار موفق و کارنامه ای روشن در زمینه بین المللی می باشد.
logo1

KARPIRA

کاریابی بین المللی کارپیرا
کاریابی بین المللی کارپیرا یکی از بزرگترین کاریابی های سطح خاور میانه میباشد که با دارا بودن دیتابیس غنی از نیروهای متخصص و همچنین جدیدترین فرصت های شغلی در سرتاسر جهان، به متخصصین امکان پیدا کردن شغل مناسب در هر نقطه از جهان را می دهد.
Eu-bluecard

EU BlueCard

بلوکارت کارپیرا
کارت آبی یا بلوکارت اتحادیه اروپا امکانی است برای متخصصین که به واسطه آن میتوانند جهت پیدا کردن کار و گرفتن اقامت در یکی از کشورهای حوزه شنگن اقدام نمایند. کاریابی بین المللی کارپیرا تنها نماینده رسمی بلوکارت در ایران می باشد.
rpss-logo

RPSS

اعزام دانشجوی رویای پارسیان
موسسه اعزام دانشجوی رویای پارسیان سالهاست که در حوزه اعزام دانشجو و پیدا کردن دوره های آموزشی و بورسیه های پژوهشی در سراسر دنیا فعالیت میکند. این موسسه با مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری یکی از همکاران ما در اخذ پذیرش برای دوره های آموزشی و تحصیلی می باشد.
publications

رویای کتاب

انتشارات رویای پارسیان
انتشارات رویای پارسیان یکی دیگر از مجموعه های همکار می باشد که در حوزه چاپ و نشر فعالیت میکند و دارای چندین عنوان کتاب و فروشگاه آنلاین کتاب می باشد.
Milan Michalek Jersey