رزومه چیست؟

رزومه یک متن است که اطلاعات و مشخصات یک شخص را به طور خلاصه بیان میکند. این اطلاعات شامل اطلاعات هویتی، اطلاعات تماس، اطلاعات تحصیلی، اطلاعات کاری و سایر توانمندی های فرد می باشد. رزومه به نوعی یک شناسنامه کامل از شما ارائه میکند و دیگران با مشاهده رزومه شما باید بتوانند در کمترین زمان ممکن با شما و توانایی های شما آشنا شوند. دقت کنید که رزومه زندگینامه و شرح حال فرد نیست بلکه یک تصویر کلی از شما می سازد. رزومه عمدتا برای معرفی توانایی های شغلی جهت استخدام استفاده می شود ولی  ممکن است در موارد دیگری نیز مفید واقع شود. به عنوان مثال بسیاری از دانشگاه ها و مراکز آموزشی قبل از ارائه مجوز تحصیل به فرد رزومه وی را بررسی میکنند تا مشخص شود آیا فرد توانایی ها و ویژگی های اولیه برای این مجوز را داراست یا خیر.

اولین و مهمترین گام جهت اخذ پذیرش از مراکز آموزشی برای دوره های کارآموزی و کارورزی بین المللی و حتی پذیرش های تحصیلی و کاری داشتن یک رزومه کامل به زبان انگلیسی می باشد. رزومه کامل رزومه ای است که تمامی نکات کلیدی را در نگاه اول به خواننده منتقل نماید. در عین سادگی باید زیبا و خلاصه باشد و خواننده را برای کسب اطلاعات خاص به زحمت نیاندازد. فقط اطلاعات ضروری را ارائه کند و از ارائه اطلاعات غلط و یا انبوهی از اطلاعات ریز پرهیز کند.

جهت جلوگیری از سردرگمی افرادی که اطلاعات چندانی در مورد اطلاعاتی که باید در رزومه ارائه شود ندارند، کارشناسان ما دو نمونه قالب رزومه به زبان های فارسی و انگلیسی تهیه کرده اند که میتوانید آنها را دریافت نمایید.

 

خدمات نگارش رزومه

 

در صورت تمایل میتوانید کار نگارش رزومه انگلیسی خود را به ما بسپارید. کارشناسان ما با توجه به چندین سال تجربه در این زمینه به بهترین بیان ممکن میتوانند توانایی ها و تجارب شما را در قالب رزومه معرفی نمایند.

هزینه نگارش رزومه انگلیسی بسته به حجم مطالب و تعداد صفحات رزومه بین ۸۰ تا ۳۰۰ هزار تومان هزینه دارد و بین ۲ تا ۷ روز کاری (بسته به فشردگی کارها و حجم رزومه) زمان می برد. در صورت تمایل میتوانید ابتدا فایل نمونه رزومه فارسی که در بالا قرار دارد را دانلود و تکمیل نمایید و سپس از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید تا هزینه ترجمه رزومه به شما اعلام شود.