سوالات متداول

پاسخ به تمام سوالات شما

سریع ترین پاسخ ها را در قسمت سوالات متداول سایت بیابید. اگر شما سوالی دارید که در این قسمت ذکر نشده و یا نگرانی در مورد موضوع خاصی دارید، لطفا در ساعات اداری با ما تماس بگیرید و یا در اسرع وقت از طریق ادرس ایمیل info@worldinternships.ir با ما در ارتباط باشید.
به طور کلی ، شرکت کنندگان ما بین ۱۸ تا ۳۰ سال سن دارند . برنامه های ما برای دانشجویان یا تازه فارغ التحصیلانی است که به دنبال این هستند که رزومه خود را تقویت کنند و تجربه حرفه ای مورد نیاز را برای راه اندازی کارشان بدست اورند. خیلی از کشور ها نیاز به ویزای کار در تعطیلات دارند که اصولا برای افراد زیر سن ۳۰ سال موجود است .
به محض اینکه شما درخواست خود را برای استقرار در یکی از این برنامه ها برای ما بفرستید، ما متعهد می شویم که برنامه مورد نظر و متناسب با شرایط و علایق شما را در سریع ترین زمان ممکن بیابیم. در صورتی که به دلایلی موفق به یافتن برنامه ای متناسب با شرایط شما نباشیم، مبلغ مورد نظر پس از کسر هزینه خدمات به شما بازگردانده خواهد شد.
تیم مشاوره ما در مورد خدمات ویزا تمامی توصیه های لازم درمورد فرایند ویزا به شما ارائه می دهد. فرایند ویزا با توجه به انتخاب کشور مقصد و گاها نوع برنامه متفاوت است ، بنابراین متقاضی باید با سفارت خانه مخصوص ان کشور چک کند تا ببیند کدام ویزا برای او و آن برنامه متناسب است و چگونه باید برای ان اقدام کند. به قبول شدگان در دوره ها توصیه می شود که هرچه سریع تر برای ویزای مود نظر خود اقدام کنند تا به موقع به برنامه برسند.
شروع دوره ها بستگی به نوع برنامه و نوع کشوری دارد که می خواهید به آن سفر کنید. در خیلی از برنامه ها انتخاب زمان برنامه به انتخاب خود شما می باشد و برخی هم زمان های خاصی برای شروع برنامه دارند.
شما تا دو هفته قبل از ورود خود به کشور مورد نظر می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید و سایر شرایط موجود برای اسکان را دریافت نموده و مکان مورد نظر خود را رزو کنید.
نوین پارسیان موظف به پرداخت کمک های مالی به دانشجویان نیست، اگر چه برخی از این برنامه ها خود با پرداخت حقوق است، مانند برنامه های کارآموزی با پرداخت حقوق در برخی کشور ها .
تقریبا تمامی افرادی که سن ۱۸ سال به بالا دارند، واجد شرایط شرکت در این برنامه ها هستند. همچنین برای برخی دوره ها مثلا برخی دوره های کارآموزی فرد باید دانشجوی رشته خاصی باشد و با داشتن حداقل میانگین خاصی امکان حضور در دوره را دارد. لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.
بله برنامه های ما به صورت سفارشی و متناسب با درخواست شما و پیشینه و رزومه و اهداف شما انتخاب می شود. ما به طور مستمر با شرکت ها و موسسات جدیدی در ارتباط هستیم تا نیازهای تمامی متقاضیان را برآورده سازیم. در صورتی که هیچ یک از دوره های موجود در این وب سایت مورد نیاز و مورد علاقه شما نیست، شما می توانید با ثبت سفارش درخواست خود، امکان حضور در سایر دوره ها را به صورت سفارشی و متناسب با شرایطتان و در کشور مورد نظرخود پیدا کنید.

جواب خود را نیافتید؟

سوال خود را از ما بپرسید

Milan Michalek Jersey