برای دانشجویان

چه شما درحال حاضر دانشجو باشید چه به تازگی فارغ التحصیل شده باشید و یا اگر از جمله افراد جوان حرفه ای هستید که به دنبال توسعه افق های فرهنگی خود با یک تجربه در خارج از کشور می باشید، ما برنامه های متنوعی  برای تحقق تمامی این نیازها داریم. استقرار سفارشی ما به شما تضمین میدهد که تجربه ای حرفه ای مرتبط با رشته ، حرفه ، تخصص و یا علاقه خود با هزینه ای مقرون به صرفهکسب نمایید .

برنامه های خارج از کشور، نه تنها مهارت ها و دانش شما را در مورد رشته مورد نظر توسعه می دهد بلکه شما می آموزید که تخصص و رشته شما در بافت بین الملل چگونه کار می کند و چه جایگاهی دارد. این تجربه شما را در رشته خودتان  از دیگران  متمایز میکند و به شما اجازه می دهد که در مورد رشته خود حیاتی تر فکر کنید. هر تجربه شغلی و کارآموزی به شما اجازه می دهد که در مورد خودتان و اینکه از کارتان چه میخواهید بیشتر بیاموزید.

برای شرکت های میزبان

از شما برای اینکه وقتتان را در اختیار ما قرار دادید سپاسگزاریم.

ما ارائه دهنده دوره های و برنامه های بین المللی کوتاه مدت، میان مدت و مدرک دهی و سفارشی در سرتاسر جهان هستیم.

ما به شرکت کنندگان و متقاضیان  خدماتی مثل اسکان و ترانسفر فرودگاهی و معارفه و آموزش زبان و پشتیبانی ۲۴ ساعته ارائه میدهیم. مزایای زیادی برای گذراندن این دوره ها در خارج از کشور وجود دارد که لیست کردن ان دشوار است. ما بهترین راه حل را برای برآوردن نیاز های دانشجویانی که تمایل دارند دوره ای حرفه ای را در خارج از کشور بگذرانند می یابیم .

در صورتی که تمایل به همکاری با ما برای استقرار کاراموز و یابرگزاری دوره های مختلف در موسسه و شرکت خود در خارج از کشور را برای متقاضیان ما دارید و یا در صورت داشتن هر نوع سوال و یا ابهامی  لطفا ، با ما تماس بگیرید .

برای مربیان

آیا علاقمند هستید که دانشجویان خود را به یک دوره بین المللی یا یک دوره مدرک دهی بین الملل اعزام کنید؟

شرکت در یک دوره آموزشی و حرفه ای کوتاه مدت یا بلند مدت بین المللی، فرصتی فوق العاده برای هر دانشجو یا فارغ التحصیلی است که به دنبال کسب یک تجربه پیش از حرفه ای در خارج از کشور در طول تابستان و یا بعد از فارغ التحصیلی می باشد. اگر شما مایلید که در مورد مشارکت بین دانشگاه یا موسسه خود، با ما مذاکره کنید و یا علاقمند به اعزام دانشجویان خود به یکی از این برنامه ها هستید و تمایل دارید که اطلاعات بیشتری در این مورد داشته باشید، لطفا با ما از طریق این ایمیل در ارتباط باشید: info@worldinternships.ir

والدین دانشجویان

گذراندن دوره های مدرک دهی ،حرفه ای و یا سایر دوره های کوتاه مدت و بلند مدت بین المللی در خارج از کشور مزایای بسیار زیادی دارد. دانشجویان با دیدگاه های جدید جهانی و با درک بهتری از فرهنگ کشور های خارجی به کشور خود باز می گردند و مهارت های زبانی خود را بهبود می بخشند و با بهره گیری از این تجربیات، فرصتی برای رشد حرفه ای و شخصی برای افراد فراهم می شود.

ما معتقدیم که شرکت در یک دوره بین المللی فرزندان شما را با تجربه ای که مورد نیاز برای ورود به بازار کار است، مجهز می کند. از طریق ورود در این دوره های بین المللی فرزندان شما نه تنها در معرض فرهنگی ارزشمند قرار می گیرند بلکه مهارت های جدیدی که برای رشته خودشان حیاتی است را می آموزند که امکان اخذ شغل های بهتر در آینده را برای آنها افزایش می دهد .

چه چیزی برنامه های ما را از سایر برنامه ها متمایز می سازد ؟

 

تماس با ما

در صورت داشتن هر نوع سوال و یا ابهامی، با ما تماس بگیرید .