مقدمه: کلیه کاربرانی که قصد ثبت نام و استفاده از خدمات این سایت را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را به صورت کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و استفاده از خدمات کنند. عضویت در سایت و یا استفاده از خدمات آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

نکته مهم: لطفا توجه داشته باشید هزینه ای که بابت ثبت نام در سایت دریافت میگردد صرفا جهت بررسی رزومه و مدارک شما دریافت میشود و هیچ ارتباطی به هزینه هایی که برای پذیرش در دوره باید به مرکز آموزشی مورد نظر بپردازید ندارد.

ماده ۱- افراد برای ثبت نام در سایت و استفاده از خدمات آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت ثبت نام مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، بایستی مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند.

تبصره ۱- تنها اشخاص حقیقی حق ثبت نام در سایت را دارند.

تبصره ۲- صرف ثبت نام در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.

تبصره ۳- کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۴- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

تبصره ۵- اعضاء نباید اطلاعاتی را که دارای حساسیت می باشند برروی سایت قرار دهند و تاینی سایت مسئولیتی درخصوص سوء استفاده از این اطلاعات را قبول نمی کند.

 

ماده ۲- کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و شرکت نوین پارسیان ن مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

ماده ۳- افراد بالای ۱۸ سال تمام حقوق ثبت نام و استفاده از خدمات شرکت را دارند.

تبصره ۱ ثبتنام برای افراد بین ۱۲ تا ۱۸ سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است.

تبصره ۲ رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

ماده ۴- کاربر عضو، پس از ثبت نام، حق استفاده از خدمات سایت را دارد.

ماده ۵- شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های

مورد نیاز ندارد.

ماده ۶- ممکن است به منظور تعمیرات دوره‌ای این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس شود و کاربران در این مدت حق اعتراض ندارند.

تبصره ۱- شرکت این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

 ماده۷ – هرگونه متن، تصویر گرافیکی، لوگو، اطلاعات و اسناد در مورد دوره ها و کشورها متعلق به مجموعه نوین پارسیان می باشد و هیچ شخص حقیق یا حقوقی اجازه کپی برداری از مطالب را ندارد. در صورت مشاهده موارد کپی برداری از مطالب سایت، نوین پارسیان حق پیگیری را برای خود محفوظ می داند.

با عضویت در سایت شما کلیه قوانین سایت را پذیرفته و در مقابل هر گونه کوتاهی و یا عدم رعایت قوانین مسئول خواهید بود.